Star Oto Araba İlanları    

Ajansımız yetkili Star ilan ajansıdır. Star gazetesinin berlirlemiş olduğu birim fiyatlar üzerinden ilan alımı yapmaktadır. Piyasada bulunan korsan diye tabir edilen diğer ajanslardan farkımız fahiş fiyat ile ilan alımı yapmamamızdır. Star gazetesi fiyat ve kampanyaları ne ise aynen geçerlidir. İndirim olur, bindirim olmaz...

Star Seri ilanlar : Emlak gayrimenkul Daire Konut Ev Satılık veya Kiralık ilanları Araba Otomobil Otobant ilanları Zayi Kayıp ilanları Sahibinden ilanları Kısacası tüm Küçük kelime ilanları Star seri ilanlar kategorisine girer.

Star Ticari ilan Reklam: Ticari amaç taşıyan mal ürün hizmet veya firma tanıtımı için verilen çerçeveli ilanlar veya maktu kutu ilan vermek için ayrıca bayii ve taşeronluk ilanlarını kapsar. Star Reklamları diye de anılabilir. 

Star Sosyal ilanlar: Vefat ilanı, Anma Başsağlığı Taziye Ölüm Teşekkür ilanları türünden olanlar Star sosyal ilanlar gurubuna dahildir. Star kayıp ilanları: Diğer Star ilanlarına orantıladığımızda Star zayi ilanları (kayıp ilanları) daha az bir ücret tarifesi üzerinden yayına alınmaktadır.

Star Gazetesine nasıl ilan vereceksiniz.?

Yapmanız gerekenler oldukça basit.. Bizimle iletişme geçmek, Star ilan siparişinizi web sitemizden, mail, faks veya telefon ile bize bildirerek ilan ücretini hesaplatmanız ve fiyatı uygun bulmanız halinde ödeme yaparak siparişinizi tamamlamanız. Hepsi bu kadar.. Vermiş olduğunuz Star ilan siparişiniz için ödeme yapmış iseniz ve şayet daha önceden ilan yayınlattırmanıza mani bir ambargonuz yok ise ilanınız Star gazetesinde %99 yayınlanır. Belirttiğiniz yayın tarihinde bir Star gazetesi alınız ve ilanınıza ait olan konu başlığı altında takip ediniz. İlanınızı ilgili günde ilgili konu başlığı altında görememiş iseniz Müşteri desteğimizden yararlanabilirsiniz.Star gazetesine verilen ilanlar www.otositesi.net de aynen yayınlanmaktadır. (Kayıp ilanları ve çerçeveli ilanlar hariç). Ancak teknik problemlerden dolayı internet sitesinde yayınlanmasının bir garantisi yoktur.. Yapmış olduğunuz ticaretin güvenliği "Star" markasına yaraşır bir şekilde yetkili ajansımızca yapılmaktadır. Hata ve unutma istisnadır. Belgeli ve ses kaydı ile Star ilan siparişleriniz alınmaktadır.

 

Star seri ilanların fiyatı neye göre hesaplanır?

Star Emlak, Star Oto ve eleman ilanları şayet seri ilan bazında verilmiş ise yayınlanacağı bölgenin kelime fiyatına nazaran bir hesaplama yapılır. Star seri ilan kelime fiyatlarını tarifeler bölümünde bulabilirsiniz.

 

Star vefat, ölüm ilanları, insan kaynakları ve diğer çerveli Ticari ilanlar nasıl hesaplanır?

Star sosyal ilanlar sayfasında bulunan ölüm ilanı, anma ilanı, başsağlığı, teşekkür ve çerçeveli eleman ilanları için kapladığı boyut üzrinden alan hesaplaması yapılarak, baskı bölgesine göre birim fiyat üzerinden hesaplanmaktadır. Tarifeler kısımından ilgili konuya göre barem, bölge birim fiyatlarını bulabilirsiniz.

        

%>