Kayıp İlanı Nasıl Verilir    

 

Sizde Önemli evraklarınızdan bir tanesini kayıp ettiyseniz, Gazeteye kayıp ilanı vermek istiyorum diyorsanız bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz veya online olarak ilanınızı yayınlatmak istiyorsanız yandaki ilan formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ve ilanınızı gazetede yayınlatabilirsiniz.


Star gazetesi geniş bir okuyucu kitlesine hitap ettiğinden gazeteye vereceğiniz ilanlarınızdan beklediğiniz dönüşümleri kolayca alabilirsiniz. Star gazetesine verdiğiniz ilanlar aynı zamanda www.starseriilanlari.com web sitesindede yayınlanarak ilanınızın sadece gazete okuyucusunun dışında internet kullanıcılarınada ulaştırarak daha fazla okuyucu kitlesine ulaşmasını sağlamaktadır.Gazete ilancılığında en çok tercih edilen gaztelerin başında olan Star gazetesine ilan servisimiz aracılığı ile istanbul, Ankara, izmir, Bursa, Antalya, Adana ve Türkiye’nin her yerinden ilan verebilirsiniz.

Elaman, Emlak, Vasıta, Kayıp, Ticari, insert dağıtım , büroşür, İnsan Kaynakları eki , Vefat, Anma, Başsağlığı ilanlarınız hakkında ücretlendirmeler ve promosyonlar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Star gazetesine ilan verirken Ankara: 0312 271 31 11 İstanbul: 0212 631 27 17 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerindeki ilan formunu doldurarakta ilanlarınızı yayınlatabilirsiniz. İlan formunu doldurduktan hemen sonra müşteri temsilcimi size ulaşarak vereceğiniz ilan hakkında bilgilendirme yapacaktır.

İlanınızın yayınlanması için birçok ödeme kolaylığı sunuyoruz. Bunlar, bankalara havele ve kredi kartı ptt havalesi şeklindedir. Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerinizde mail-order sistemi kullanılmaktadır. Bu sebeple güvenliğiniz ve kart bilgileriniz post cihazı ile direk bankaya iletilir. Mail-order sistemini bankalar sadece köklü ve güvenilir firmalara vermektedirler. Sizde ilan ödemelerinizi kredi kartınız aracılığı ile güvenle yapabilirsiniz. Ücret çekiminden sonra kart bilgilerinizi sistemden komple silinmektedir ve kayıtları tutulmamaktadır. Star ilan servisi olarak teknolojiyi sektörümüzde oldukça iyi kullanıp siz müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Bazı ilan türlerini aşağıda görebilir ve detaylarını öğrenmek için üstlerine tıklayabilirsiniz.

Kayıp ilanı vermek, Kayıp ilanı nasıl verilir, Kimlik kayıp ilanı vermek, Nüfus cüzdanı, Öğrenci kimliği, Diploma, Mezuniyet belgesi, Çıktı belgesi, Serbest Geçit Kartı kayıp ilanı vermek, İnsan Kaynakları, Sosyal İlan Tarifeleri, Antalya, tarifeler, Diyarbakır, oto ilanı, emlak ilanı, Türkiye Baskısı, İstanbul Seri İlan, Bursa Seri İlan, ankara seri ilan, star ilan ver, zayi ilan, Başsağlığı, ölüm ilanı, Star Gazetesi, Eleman, Mevzuat İlanları, Araç İlanları, İLAN FORMU, Kayıp İlanları, Seri İlan Örnekleri, trabzon, Bursa, ticari ilan, Avrupa Baskısı, araba ilanı, Ege Baskısı, ankara baskısı, İstanbul Baskısı, star sosyal ilan, teşekkür ilanı, star kayıp, kayıp ilanı, Star Seri İlan, vefat ilan, Ege Seri İlan, HABERLER,

        

%>